Bezpieczny transport tabletów dzięki Modecom?

Prezentujemy najnowsze pokrowce firmy Modecom. Cena niektórych z nich zaczyna się już od 25 złotych.

Firma Modecom rozszerza swoją ofertę o dwa modele futerałów oraz dwa modele toreb na tablety. Nie da się ukryć, że producent ten posiada w swojej ofercie sporo tabletów, naturalnym krokiem jest więc zaoferowanie pokrowców w rozsądnych cenach.

Dlatego też poniżej znajdziesz dwa najnowsze futerały na tablet tego producenta, a zaraz pod nimi zestawienie 5 najpopularniejszych w sklepach internetowych.

Futerał MODECOM COMFORT oraz COMFORT2

Modecom comfort

Obydwa wspomniane futerały są dostępne w sprzedaży w czterech rozmiarach, które idealnie pasują do tabletów posiadających przekątną ekranu wynoszącą 7”, 8”, 9,7” oraz 10,1”. Co ciekawe, zewnętrzna warstwa została wykonana z wodoodpornego materiału, co zapewnia bezpieczeństwo urządzenia nawet w deszczową pogodę. Natomiast wewnętrzna część futerału jest wykonana z miękkiego w dotyku materiału dającego wysokiej jakości ochronę ekranu przed zarysowaniem oraz urazem mechanicznym.

modecom comfort 1

Futerał COMFORT oraz COMFORT2 posiadają praktyczny system organizacji przestrzeni. Pomimo niewielkich rozmiarów futerałów, poza tabletem można w nie zmieścić również dodatkowe akcesoria. Warto również zwrócić uwagę, że umieszczony tablet w futerale jest oddzielony od reszty wnętrza, dzięki czemu z pewnością go nie uszkodzimy innymi rzeczami, które będą się tam znajdowały.

Torby MODECOM ARROW TAB i TRADE TAB

Modecom trade

Wiosenna kolekcja toreb od Modecomu charakteryzuje się intrygującym wzornictwem, niecodziennym kształtem oraz wysokim komfortem użytkowania. Torby również posiadają funkcjonalny system organizacji przestrzeni, co pozwala na błyskawiczne odnalezienie przedmiotu, który jest w obecnym momencie potrzebny. Oczywiście wewnątrz znajduje się przegroda rozdzielająca wykonana z materiału o właściwościach amortyzujących, co chroni tablet przed jego uszkodzeniem. Torby ARROW TAB i TRADE TAB są przeznaczone dla tabletów i przekątnej ekranu wynoszącej 10,1”.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *