Iriver Astell&Kern AK240 w cenie 10 000 złotych

Iriver Astell&Kern AK240 to niebanalnie wyglądający przenośny odtwarzacz audio o dość niecodziennym wyglądzie i równie imponującej cenie.

Iriver Astell&Kern AK240 to nowy i niebanalnie wyglądający odtwarzacz, który został zaprezentowany na targach CES w Los Angeles.

AK240

AK240 według producenta oferuje nie tylko wysoką jakością i świetną naturalność dźwięku, ale również daje możliwość streamingu audio w obie strony przewodowo i bezprzewodowo wspierając również format DST przy 5.6 MHz. Warto zaznaczyć, że odtwarzanie odbywa się bez żadnej konwersji.

AK240 IRiver

Ilość pamięci wynosi 256GB, a dodatkowo w urządzenie został wbudowany slot pamięci, która maksymalnie rozszerzy nam pamięć o kolejne 128 GB. Nie zabrakło tutaj modułu Bluetooth i WiFi. Co ciekawe, znalazły się tutaj zbalansowane i niezbalansowane wyjścia audio. Sprzęt jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 10 000 złotych.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *