Zaznacz stronę

Na rynku mamy wiele sklepów z elektroniką użytkową. Komputronik, RTVAGD i oczywiście NEONET. Ten ostatni został nagrodzony za jakość obsługi. Jest to wyróżnienie o którym z całą pewnością warto wspomnieć.

Bez nazwy-1

Wyróżnienie przyznał Polski Program Jakość Obsługi, który bada firmy z całego kraju. Ze wszystkim sklepów ocenili oni najwyżej jakość obsługi właśnie w sklepach NEONET, który wyróżnił się faktem iż słucha swoich klientów i liczy się z ich opinią. Pani Katarzyna Maciaszczyk-Sobolewska, brand menager Grupy NEONET tak określiła tą sytuację:

Gwiazdorska jakość obsługi wyróżnia NEONET spośród konkurencji tym, że z uwagą słuchamy opinii klientów i liczymy się z ich zdaniem. Opinie bywają różne i nie zawsze są pozytywne, ale zarówno jedne jak i drugie pozwalają nam poprawiać standardy obsługi i jeszcze lepiej dbać o doświadczenie zakupowe klientów

Warto w tym miejscu dodać, że przykładowo w serwisie opineo.pl sklep posiada 33% negatywnych głosów, kiedy wspomniany Komputronik zaledwie 8% z znacznie większej ilości głosów.

źródło: informacja prasowa