Ładny model Nikon Coolpix L810 3D

Coolpix L810 3D od firmy Nikon to model aparatu typu bridge o nowoczesnym wyglądzie i dobrych parametrach.

Model Coolpix L810 3D od firmy Nikon to ciekawy aparat typu bridge ze sporą rozdzielczością i nowoczesnym wyglądzie. Model wyposażony został w matrycę 1/2.3 CCD o sporej rozdzielczości 16.1 mln pikseli. Co ciekawe model wyposażony został w 26-krotny zoom optyczny. Dotąd tak spory zoom miał tylko model Fuji X-S1.

Model posiada optyczną stabilizację obrazu, a wykonane zdjęcia podejrzymy na 3 calowym wyświetlaczu LCD. Warto wspomnieć, że model zasilany jest 4 paluszkami AA, a nie własnym akumulatorem. Waży on około 430 gram. Przyciski ustawione są podobnie jak w większości aparatów typu bridge. Model ten posiada wbudowaną lampę błyskową. Jak większość modeli aparatów tej klasy np. tych znajdujących się w rankingu aparatów z miesiąca maja 2012 roku.

 

Dane modelu

Producent/Model Nikon Coolpix L810 3D
Typ sensora obrazowego 1/2.3 CCD
Liczba pikseli 16,1 mln pikseli
Rozmiar zdjęć maks. 4608 x 3456
Zoom cyfrowy 4-krotny
Zoom optyczny 26-krotny
Rodzaj nośnika danych
Secure Digital SD/SDHC/SDXC
Format zapisu filmów MPEG-4
Rozdzielczość filmów 1280×720
Czułość ISO Auto, 80, 100, 200, 400, 800, 1600 ISO
Wizjer NIE
Waga około 430 gram

 

Cena Nikon Coolpix L810 3D wynosi około 850 złotych w większości sklepów internetowych, w których można go spotkać na magazynie (lista sklepów). Jest to ciekawy model o dobrym stosunku ceny do jakości produktu, sporym zoomie i klasycznym wyglądzie. Jest to typowy model przedziału konsumenckiego.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

8 myśli na temat “Ładny model Nikon Coolpix L810 3D”

  1. a ja nie rozumiem o co wam chodzi, aparat jest fajny, oczywiście ja uważam, że Nikon D60 jest lepszy do fotografowania ponieważ ma wymienną optykę i daje więcej możliwości, ale ten jest jak na swoją cenę całkiem niezły

  2. jak dla mnie jest dobry. może faktycznie troszkę ma problem z ostrością, ale dla chcącego nic trudnego! ja sobie dałam z tym rady i aparat w mojej ręce leży idealnie. Ale to wiadomo, każdy ma inaczej.

    a filmy są mocno rozmazane… przy takim zoomie, no chyba, że ze statywem to zupełnie co innego, ale i tak trzeba uważać !

  3. Proszę o więcej komentarzy na temat tego modelu. Nie chciałabym się "wkopać" i kupić coś, który nie ma tego czego chcę a zamiast tego inne zbędne rzeczy. Zależy mi najbardziej na czystych zdjęciach, stabilizacji obrazu (bez rozmazywania się), szybkie ujęcie zdjęcia (może być wszystko z zoomem). Dzięki

  4. Polecam model, sprawdza się dobrze, niestety czasem wydaje mi się, że ostrość się gubi, ale i tak jak za tą cenę jestem bardzo zadowolony

  5. w sumie kolejny Nikon z super zoomem, hehe, ciekaw jestem jak wyglądają filmy z użyciem 26-krotnego zoomu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *