MagiCam S70 kamera sportowa sterowana za pomocą pilota

Nowość na Polskim rynku, kamera MagiCam S70, która konkurować będzie z marką GoPro na naszym rynku, a ma czym.

Firma MagiCam HD Solutions to wyłączny dystrybutor kamer sportowych AEE MagiCam w Polsce, Czechach i na Słowacji. W tym wpisie prezentujemy MagiCam S70.

Kamera MagiCam S70 zapewnia wyższą jakość nagrania i jeszcze łatwiejszą pracę z urządzeniem niż wcześniejszy model MagiCam SD21. Kamera znajdzie zastosowanie zarówno podczas rodzinnego urlopu nad morzem, jak i przy profesjonalnym nagrywaniu ekstremalnych wyczynów sportowych. Warto również wspomnieć, że interfejs jest w języku polskim, co usprawnia współpracę z urządzeniem.

Co jeszcze oferuje nam MagiCam S70?

  • Film poklatkowy – Pozwala to na przyspieszenie odgrywającej się powoli akcji. Już nie potrzebujesz drogich i skomplikowanych programów do przyspieszania wideo, teraz wystarcz dokonać odpowiednich ustawień w kamerze i nagrywać.
  • Spowolnienie ujęcia – Poza przyspieszeniem możliwe jest również spowolnienie, dzięki większej częstotliwości klatek FPS oraz funkcji zwolnionego tempa. Warto również napisać, że stosując takie rozwiązanie, nie tracimy na jakości materiału.
  • Zdalne sterowanie za pomocą pilota czy smartfona jest możliwe dzięki zintegrowanemu WiFi. Działa ono na odległość do 100 m i pozwala na wykonanie zdjęć i nagrań, ale również korzystanie z zaawansowanych funkcji urządzenia.

MagiCam S70

 

  • Nagrywanie w pętli – Jest to idealna funkcja dla osób, które nie lubią kasować starszych nagrać, a potrzeba nam więcej miejsce na karcie. W momencie, kiedy nagrywasz ujęcie i okazuje się, że takiego miejsca na karcie zaczyna brakować, to po zapełnieniu całej karty nowy film nagrywany jest na starym.
  • G-sensor – prezentowana kamera równie dobrze radzi sobie w pojazdach. Funckcja G-Sensor pozwala na automatyczne rozpoczęcie nagrania, kiedy urządzenie zarejestruje ruch samochodu. Natomiast wyłącza się po 3 minutach bezruchu.
  • Przycisk PRESS-TO-GO – Już nie musisz wchodzić do menu kamery, żeby zmienić jej ustawienia. Wspomniany przycisk PRESS-TO-GO znajduje się z przodu kamery i pozwala na szybką obsługę funkcji WiFi, G-sensor oraz ekspozycja.
  • Funkcja foto – poza kręceniem filmów kamera zapewnia również możliwość wykonywania zdjęć w rozdzielczości 16MP, a także możliwość wykonywania zdjęć w czasie nagrywania.

Kamera sportowa MagiCam S70 daje nam wiele możliwości, które z których skorzystamy do nagrywania ekstremalnych wyczynów sportowych. Zdalne sterowanie za pomocą pilota lub telefonu daje nam jeszcze większe możliwości, a polskie menu oraz przycisk PRESS-TO-GO zapewnia pełen komfort użytkowania. Urządzenia są już dostępne w sprzedaży.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

2 myśli na temat “MagiCam S70 kamera sportowa sterowana za pomocą pilota”

  1. Fajnie, że można sterować nią przez telefon. Jak dla mnie mega, bo się ze swoim nigdy nie rozstaje, więc doskonałe rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *