Zaznacz stronę

Słuchawki Bluewave 20 obsługujące technologię bezprzewodowego przesyłu dźwięku NFC i Bluetooth od XX.Y to doskonała propozycja dla posiadaczy smartfonów i fanów aktywnego spędzania czasu przy ulubionej muzyce. Słuchawki Bluewave 20 łącząc się z telefonem za pomocą jednego dotknięcia pozwalają cieszyć się muzyką ze smartfona lub tabletu bez zbędnych kabli.

Bluewave 20 biale

Błyskawiczne łączenie, muzyka z telefonu bez kabla

[pullquote_right]Wystarczy włączyć NFC w smartfonie lub tablecie i (…)[/pullquote_right]Technologia NFC, czyli komunikacja umożliwiająca bezprzewodową wymianę danych w znaczący sposób uprościła łączenie urządzeń; teraz nie trzeba ich już parować za pomocą wyszukiwania w ustawieniach, wpisywania kodów i potwierdzania. Wystarczy włączyć NFC w smartfonie lub tablecie i zbliżyć urządzenie do słuchawek w miejscu oznaczonym logo NFC, aby cieszyć się bezprzewodowym odsłuchem muzyki. Słuchawki komunikują się także z telefonami i laptopami za pomocą Bluetooth. Słuchawki Bluewave 20 z technologią Bluetooth i NFC to przede wszystkim wygoda słuchania bez kabli, możliwość cieszenia się swoją ulubioną muzyką podczas treningu, w podróży, na spacerze. Kompatybilne z przenośnymi urządzeniami wyposażonymi w technologię bezprzewodowego przesyłu dźwięku oferują rewolucyjne możliwości w zakresie mobilności słuchania muzyki.

sluchawki Bluewave 20

Mobilny wymiar muzyki

Słuchawki umożliwiają odbieranie i prowadzenie rozmów telefonicznych. Przychodzące połączenie sygnalizowane jest przez wyciszenie dźwięku w słuchawkach, a w celu odebrania rozmowy należy nacisnąć jeden przycisk na obudowie.

Wygodne kontrolery na nauszniku zapewniają komfort w sterowaniu, natomiast dzięki wbudowanej baterii można cieszyć się ulubioną muzyką do 10 godzin. Ładowanie akumulatora odbywa się poprzez dołączony do zestawu kabel USB. Producent nie zapomniał także o coraz ważniejszym dziś w słuchawkach wzornictwie – model Bluewave 20 odznacza się nowoczesnym miejskim designem, do tego dostępny jest w czterech efektownych kolorach.