MP3 do biegania, a w tej roli nowy Cowon E3

Cowon E3 to nowoczesny odtwarzacz MP3 o nietypowym wyglądzie i sporej pojemności wewnętrznej, którego cena oscyluje w okolicach 350 złotych.

Cowon E3 to nowy sportowy odtwarzacz mp3 do biegania. Jest to zastępca popularnego E2 – odtwarzacza charakteryzującego się niepowtarzalnym designem, który znalazł się również w najnowszej wersji odtwarzacza.

2Najważniejsza jest tutaj jakość dźwięku, a tą zapewnia marka Cowon. Według producenta ten odtwarzacz może konkurować ze znacznie droższymi modelami. Warto podkreślić, że nie zabrakło tutaj wsparcia dla systemu BBE z możliwością własnej konfiguracji pojedynczych elementów. A wszystko to, aby zapewnić właścicielowi odtwarzacza maksimum swobody.

[alert variation=”alert-info”]Szukasz słuchawek dokanałowych? Sprawdź nasz najnowszy ranking >>>[/alert]

Odtwarzacz został wykonany z wysokiej jakości tworzywa, a na jego przednim panelu znajdziemy energooszczędny ekran OLED o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Wbudowana bateria zapewni nam do 11.5 godzin odsłuchiwania muzyki, a odtwarzacz dostępny jest w wersji 8 GB w cenie 329 złotych lub 399 złotych za wersję 16 GB.

5

Podsumowując Cowon E3 zapowiada się jako świetnie grający odtwarzacz mp3 do biegania o nietypowym wyglądzie, który posiada niewielkie rozmiary i wygodną obsługę. Na zakończenie należy podkreślić, że odtwarzacz radzi sobie z formatami Ogg i Flac.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Jedna myśl na temat “MP3 do biegania, a w tej roli nowy Cowon E3”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *