Nowe komputery multi-flip™ od Sony

Firma Sony zapowiedziała nowe laptopy zamieniające się w tablet, które działają pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8, a w Europie dostępne będą w sprzedaży już od wiosny tego roku.

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowej serii produktów multi-flip™. Modele VAIO Fit 11A łączą cechy smukłego, poręcznego laptopa z tabletem. Seria wyposażona została w aluminiowe obudowy.

Sony VAIO

Rodzina urządzeń multi-flip™ powiększyła się tym samym o kompaktowe modele z ekranami 29,4 cm (11,6″). Na wyposażeniu znalazły się tutaj czterordzeniowe procesory oraz dotykowy wyświetlacz Full HD, który dzięki technologii TRILUMINOS® Display do urządzeń mobilnych pozwala na uzyskanie bogatej palety naturalnych barw.

Sony VAIO w formie tabletu

VAIO Fit 11A to również funkcjonalny tablet, umożliwiający obsługę aplikacji, notowanie i szkicowanie przy użyciu reagującego na nacisk rysika cyfrowego. Tablety działają pod kontrolą systemu Windows 8, a w europie dostępne będą już wiosną 2014 roku.

foto:Sony

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Jedna myśl na temat “Nowe komputery multi-flip™ od Sony”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *