Raport specjalny Skąpiec.pl – Tablety

Porównywarka cenowa skapiec.pl tym razem postanowiła zainteresować się tematem tabletów. Co z tego wyszło możecie przeczytać w specjalnym raporcie.

Porównywarka cenowa skapiec.pl po raz kolejny przygotowała raport dotyczący popularności wybranych produktów. Tym razem dotyczy on tabletów, które to z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne.

skapiec.pl tablety

Z raportu dowiemy się, że np. najczęściej użytkownicy serwisu szukają tabletów według producenta oraz wielkości ekranu. Są to dwa najczęściej stosowane w serwisie filtry. O wiele mniejszym zainteresowaniem, bo trochę ponad 6% cieszy się filtr dotyczący pamięci RAM .

[pullquote_right]Urządzeń o właśnie takiej (…)[/pullquote_right]W okresie od października do grudnia 2013 roku najpopularniejszą wielkością ekranu w tablecie okazało się 10 cali. Urządzeń o właśnie takiej przekątnej wyświetlacza poszukiwało ponad 36% użytkowników porównywarki. Oprócz tego dużym wzięciem cieszyły się ekrany 7- i 9-calowe, które zostały wybrane przez odpowiednio 23,47% i 16,43% internautów.

Warto nadmienić, że statystyki Skąpiec.pl pokazują, że ponad 25% poszukujących tabletu po filtrze „Rozdzielczość ekranu” wybierało wartość 1280×800, a niespełna 18% – 1920×1200. Zbliżoną popularnością cieszyły się urządzenia z ekranami o wymiarach 1024×769 (14,35%) i 2048×1536 (14,2%). Wszystkich, którzy są ciekawi wszystkich danych zapraszamy do pełnej wersji raportu.

[divider]

Patronat medialny nad publikacją objęły:
Agdrtv24.pl, E-biznes.pl, Tabletowo.pl, Komercyjnie.com, Lapring.pl, Modern-technology.pl, Extraprodukt.pl, Bestpcinfo.pl, Modernblog.pl, Pcelite.pl, Negatywhd.pl, Pcfoster.pl, Poradopedia.pl,
Techon.pl, Web-news.pl, Ntweb.pl, Coreblog.pl, Newskomp.pl, Techpage.pl.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *