Recenzja Samsung Solid C3350

Samsung Solid C3350 to dobrej klasy, wytrzymały telefon dla ludzi aktywnych, który z całą pewnością wart jest swojej ceny.

Rynek telefonów komórkowych zjadany jest przez wszechobecne smartfony. Niewielu producentów posiada w swojej ofercie jeszcze inne, bardziej tradycyjne telefony. W tym wpisie mała odmiana, przed Państwem Samsung Solid C3350.

Samsung Solid C3350

Telefon ten, jak łatwo domyślić się na podstawie powyższego zdjęcia, jest typowym modelem z klawiaturą numeryczną oraz niewielkim jak na dzisiejsze czasy, bo 2.2-calowym, wyświetlaczem. Telefon ten jest pewnego rodzaju alternatywą dla wszystkich osób nie lubujących się w smartfonach, a od telefonu oczekujących przede wszystkim długiego czasu pracy na jednym ładowaniu oraz dużej wytrzymałości, co jest niejako przeciwnością urządzeń z dużymi ekranami.

[divider]

Wykonanie Solid C3350

Jak sama nazwa wskazuje, jest to telefon przeznaczony dla ludzi aktywnych. Mi nie udało się dopatrzyć żadnych braków w jego konstrukcji. Jest mocna i wytrzymała, co nie ulega wątpliwości. Po wzięciu go do ręki, od razu daje się to odczuć. Klawiatura telefonu jest podświetlana, posiada dość spore przyciski i jest miła w dotyk.

samsung-solid-c3350-_4

Ekran który znajduje się ponad nią posiada 2.2 cale wielkości i pracuje w rozdzielczości 240 x 320. Co ciekawe, nad ekranem znajdziemy jeszcze latarkę aktywowaną przyciskiem znajdującym się z lewej strony telefonu. Trzeba przyznać, że daje całkiem niezłe światło biorąc pod uwagę jej rozmiar.

Z tyłu telefonu znalazła się klapka osłaniająca baterię, aparat fotograficzny oraz dodatkowy głośniczek telefonu. Wszystko wygląda ładnie, a sparowanie elementów stoi tutaj na najwyższym poziomie.

[divider]

Komfort użytkowania telefonu

Telefon nie posiada dotykowego ekranu, tak więc wszystkie operacje wykonujemy jak kiedyś za pomocą klawiatury. Trzeba przyznać, że użyteczność wbudowanego systemu operacyjnego stoi tutaj na wysokim poziomie.

samsung-solid-c3350-_8

Wszelkie operacyjne takie jak np. dodawanie kontaktu wykonujemy intuicyjnie. Nawet panel ustawień został intuicyjnie zestawiony, tak więc bez najmniejszego problemu przyjdzie nam skonfigurować i dostosować telefon do naszych potrzeb.

Parametry C3350

[one_half]
 • Aparat cyfrowy: 2.0 MPx
 • Ekran: 2,2″ 240×320
 • Ilość kolorów: 256 tys.
 • Wymiary: 122x53x18 mm
 • Bateria: 1300 mAh
[/one_half][one_half_last]
 • Pamięć: 38 MB
 • Karta: Micro SD
 • System: b/d
 • Procesor: b/d
 • RAM: b/d
[/one_half_last]

Znajdziemy tutaj również szereg aplikacji do komunikacji. Przykładowo mamy wbudowany komunikator GTalk, Facebook oraz Yahoo Messenger. Nie zabrakło aplikacji  Twitter, przeglądarki internetowej oraz oczywiście tej od notatek czy zadań. Telefon posiada wbudowane radio FM.

Niestety nie mamy tutaj gniazda mini jack 3.5 mm, a jedynie wspólne gniazdo dla słuchawek oraz ładowarki. Warto dodać, że telefon Solid C3350 posiada certyfikat IP67 i wytrzymuje zanurzenie do 1 metra.

[divider]

Zdjęcia z aparatu

Jakiej jakości zdjęcia wykonuje telefon, widać poniżej. Niestety nie są one nawet średnie, jednak wystarczające, aby uchwycić coś ciekawego na drodze, jeżeli wystąpi taka konieczność.

[divider]

Podsumowanie

Telefon Samsung Solid C3350 to koszt około 260 złotych. Jeżeli zdecydujemy się na jego zakup, będą to dobrze wydane pieniądze. Co prawda nie mamy tutaj systemu operacyjnego Android, ani dużego wyświetlacza, jednak nie zabrakło komunikatorów internetowych, mocnego wykonania oraz przeglądarki internetowej.

kliknij i porównaj cenę Samsung Solid C3350

[table style=”table-striped”]
L. p. Nazwa . Cena średnia . Cena minimalna . Cena maksymalna
1 Samsung Solid C3350
270.00 zł 260.00 zł 360.00 zł
2 Samsung Galaxy Chat B5330
549.00 zł 447.99 zł 645.00 zł
3 Samsung i9250 Galaxy Nexus 1480.00 zł 1394.00 zł 1599.00 zł
[/table]

Jeżeli szukasz urządzenia, którego nie trzeba co chwilę ładować, które zapewni Ci swobodę rozmów i nie zniszczy się po pierwszym wypadnięciu z rąk, z całą pewnością warto zainteresować się modelem C3350 jak i cała serią telefonów Solid.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

2 myśli na temat “Recenzja Samsung Solid C3350”

 1. Takich telefonów potrzeba, jakby nie to, to do roweru nie było by co kupić. Mam poprzednika i sprawuje się super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *