Słuchawki nauszne Sony ciągle najpopularniejsze

Kilka słów dotyczących tego co obecnie dzieje się na rynku i tego co widać gołym okiem bez wnikliwych analiz, a widać jedno – nauszne słuchawki Sony są najpopularniejszymi na rynku.

Jeżeli chodzisz do sklepów z elektroniką lub choćby przechodzisz w hipermarkecie obok półek ze słuchawkami pewnie zauważyłeś już, że producentów sprzętu audio przybywa z każdym dniem, a będzie ich jeszcze więcej.

Sprzedaż słuchawek rośnie, kupujemy ich coraz więcej oczekując już nie tylko dobrego dźwięku, ale i wygody. Oprócz tego jak zawsze niskiej ceny i tego czegoś, co spowoduje, że będziemy dumni z przeprowadzanego zakupu. Niestety nie jestem w stanie określić, który producent sprzedaje najwięcej słuchawek, ale bazując na stałych informacjach dotyczących popularności wybranych słuchawek płynących od skapiec.pl i tego, co widać na allegro, łatwo wywnioskować, że zdecydowanie najpopularniejsze są słuchawki nauszne w cenie oscylującej w granicach około 50 złotych. Warto również zauważyć, że najpopularniejszym markowym producentem jest firma Sony.

nowe MDR-ZX750 zaprezentowane na początku tego roku
nowe MDR-ZX750 zaprezentowane na początku tego roku

Jeżeli założymy, że słuchawki, których dźwięk jest akceptowalny i nie powoduje frustracji, kosztują więcej niż 40 złotych to od kilku dni najlepiej sprzedającymi się w serwisie allegro są modele Sony MDR-ZX100 i Sony MDR-V150 w wersji DJ. Następnie, kiedy skierujemy się ku wspomnianej porównywarce cenowej, zauważymy, że najchętniej odwiedzanymi stronami modeli słuchawek są: Sony MDR-ZX100, Superlux HD681, Sony MDR-ZX600, Sony MDR-ZX 300 i Sony MDR-V55.

3 najpopularniejsze modele słuchawek Sony

[table style=”table-striped”]
L.p. Nazwa Średnia cena
1 Sony MDR-ZX100 79,00 zł
2 Sony MDR-ZX 300 100,00 zł
3 Sony MDR-ZX600 159.00 zł
[/table]

kliknij na nazwę słuchawek, aby sprawdzić sklepy posiadające je w ofercie

Pomijając Superluxy, którymi zajmiemy się innym razem zdecydowanie, widać, że coś jest na rzeczy. Sam mam Sony MDR-V150 i jestem z nich jak dotąd bardzo zadowolony. Miałem na uszach Sony MDR-ZX600 i muszę powiedzieć, że są to jedne z najwygodniejszych słuchawek nausznych, jeżeli weźmiemy pod uwagę ich rozmiar. Porównując słuchawki Sony do innych łatwo da się zauważyć, że sprawiają wrażenie i co ważne są wytrzymałe. Wspomniane MDR-V150 są u mnie już 2 lata i oprócz faktu naddartych nauszników nic złego się z nimi nie dzieje.

Firmę Sony odnajdziemy tylko w segmencie słuchawek nausznych, w modelach dokanałowych nie radzi sobie ona tak dobrze. Królują tam głównie tanie modele, mniej znanych producentów. Na allegro w dniu sporządzaniu artykułu najpopularniejsze słuchawki to Brainwavz Delta w cenie około 69 złotych. Zastanawiające jest to, ile jeszcze potrwa taka sytuacja i czy znajdzie się producent będący w stanie zaproponować

foto:Sony

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Jedna myśl na temat “Słuchawki nauszne Sony ciągle najpopularniejsze”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *