Zaznacz stronę

Był Galaxy S3, był Galaxy S3 mini, a teraz jest Galaxy S4, więc też i Galaxy S4 mini. Innymi słowy mały smarthone z 4.3-calowym ekranem AMOLEDM.

Samsung Galaxy S4 mini

Na pokładzie smarthona Samsung Galaxy S4 mini znajdziemy dwurdzeniowy procesor o taktowaniu zegara 1.7 GHz, aparat o rozdzielczości 8 megapikseli (tył) oraz 1.9 megapikseli (przód). Łączność zapewni nam moduł WiFi, GPS, Bluetooth 4.0, IR LED oraz sieć 3G. Wbudowanej pamięci znalazło się tutaj 8 GB, z czego około 5 GB dostępnych jest dla użytkowników, a ilość pamięci RAM wynosi 1.5 GB.

Samsung galaxy S4 mini tyl

[pullquote_left]Co ciekawe, znalazły się tutaj (…)[/pullquote_left]Android, który znalazł się tutaj, to 4.2.2 Jelly Bean. Telefon dostępny będzie w dwóch kolorach: czarnym oraz białym. Co ciekawe, znalazły się tutaj takie rozwiązania jak Group Play, która pozwala grać w te same gry z przyjaciółmi oraz słuchać tej samej muzyki. Natomiast jeżeli będziemy chcieli pozostać z nimi w kontakcie możemy skorzystać z usługi ChatON. Nie zabrakło również funkcji S Translator, która oferuje błyskawiczne tłumaczenia tekstowe oraz głosowe. Trzeba przyznać, że jest to kolejny i mocny smartphone ze stajni Samsunga. Ciekawe jak będzie wyglądało zainteresowanie tym modelem.

źródło: informacja prasowa