Słuchawki dla gracza Creative HS-600

Model Creative HS-600 to zdecydowanie słuchawki dla gracza. Rozsądna cena, wbudowany mikrofon oraz regulacja głośności na kablu, tak w skrócie prezentuje się ten model.

W tym niewielkich przeglądzie prezentuję model słuchawek HS 600 od znanego producenta elektroniki – firmy Creative. Na pierwszy rzut oka widać, że są to słuchawki przeznaczone głównie dla graczy. Nowoczesny wygląd oraz wbudowany mikrofon dobitnie o tym świadczą.

Słuchawki są nauszne typu otwartego, ich czułość wynosi 102 dB, a kabel ma długość aż 2.5 metra. Trzeba przyznać, że nie wiele słuchawek wyposażonych została w tak długi kabel, standardowa długość większości z nich wynosi około 1.2 metra.

Kliknij i zobacz Creative HD-600 w sklepie
L. p. Nazwa Cena średnia Cena minimalna Cena maksymalna
1 Creative HS-600 110.00 zł 77.89 zł 130.00 zł

Opinii w sieci na temat tego modelu nie brakuje. Użytkownicy cenią sobie przede wszystkim jakość dźwięku, wygląd oraz wspominany już długi kabel. Żeby nie było tak różowo wśród opinii negatywnych większość osób podaje mierną jakość dźwięku, fakt, że słuchawki grzeją w uszy oraz ich ogólną trwałość. Jak widać, korzystanie z słuchawek to dość subiektywne odczucie.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *