Słuchawki HI-FI do Smartphona od Cresyn model C740s

Cresyn C740s to dokanałowe słuchawki, które stworzone zostały z myślą o smarthonach. Oferują nie tylko dobrą jakość dźwięku, ale i przystępną cenę.

Rynek telefonów obfituje w coraz lepszej i ciekawsze rozwiązania audio. Nikogo nie powinno więc dziwić, że producenci słuchawek coraz bardziej skupiają się na tym właśnie segmencie rynku.

C740S_GLAM

W tym wpisie prezentujemy słuchawki Cresyn C740s, jest to dokanałowy model, który stworzony został z myślą o smarthonach. Oprócz dobrej współpracy z przenośnymi urządzeniami oferuje on świetną jakość dźwięku oraz stosunkowo przystępną cenę, która wynosi około 199 złotych.

C740S_PACK

C740s wykonane zostały z aluminium i wyposażone w technologię dual-chamber oraz Multi Tunning Acoustic Sound co pozwoliło uzyskać czyste i pełne brzmienie, bogate w szczegóły. Nie mogło zabraknąć tutaj pilota na delikatnie spłaszczonym przewodzie. W zestawie znajdziemy prócz słuchawek futerał, 4 rozmiary nakładek i 1 zestaw Pianek Comply. Poniżej dane techniczne.

Dane techniczne:

[one_half] Typ: Półotwarte
Przetworniki: Ø 14,3 mm
Impedancja: 32 Ω
Czułość: 101 dB / mW

[/one_half][one_half_last]

Max. Moc wejściowa: 40 mW
Pasmo Przenoszenia: 15 ~ 20000 Hz
Długość przewodu: 1,2 m
Wtyczka: 3.5mm pozłacana

[/one_half_last]

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *