GamePad i aplikacja Mobile Console od Samsunga

GamePad od firmy Samsung to nic innego jak specjalne urządzenie, które pozwala nam poczuć większy komfort podczas mobilnej rozgrywki.

Firma Samsung zaprezentował kontroler GamePad oraz aplikację Mobile Console. Urządzenie kosztuje około 250 złotych, a dostosowane jest to popularnej serii Galaxy. Jest ono odpowiedzią na rosnący rynek gier mobilnych.

Smartphone GamePad z Samsrtphone S4

GamePad przeznaczony jest dla urządzeń GALAXY opartych o system Android 4.3 innymi słowy dopasujemy go do Note 3, S4, Note II i S III, z którymi łączy się za pomocą technologii NFC. Kontroler można połączyć z smartfonem również za pośrednictwem Bluetooth.

Smartphone GamePad

GamePad można obecnie kupić na wybranych rynkach europejskich, a w nadchodzących tygodniach stanie się dostępny w kolejnych regionach. Dostępność uzależniona będzie od rynku. Sugerowana cena urządzenia wynosi 249 złotych.

Specyfikacja GamePad

Kompatybilność System Android 4.1 lub nowszy (kontroler zoptymalizowany pod kątem urządzeń Samsung z systemem Android 4.3 lub nowszym)
Łączność Bluetooth® v3.0, NFC (urządzenia z systemem Android 4.3 lub nowszym) 3.0 klasa 2, HID
Przyciski – D-Pad (8-kierunkowy)
– 2 gałki analogowe
– 4 przyciski akcji i 2 spusty
– Przyciski Select i Start
– Przycisk PLAY (działa wyłącznie na urządzeniach z Androidem 4.3 lub nowszym)
Wymiary 137,78 x 86,47 x 31,80mm, 195g
Bateria 160mA wielokrotnego ładowania
Kolor Czarny

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Jedna myśl na temat “GamePad i aplikacja Mobile Console od Samsunga”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *