Zaznacz stronę

Sonorous III i Sonorous II to najnowsze modele słuchawek Final Audio Design, wykorzystujące te same rozwiązania co flagowy model SONOROUS X. Jest to jasna obietnica wysokiej klasy dźwięku. Innymi słowy zapowiada się debiut roku z dalekiego wschodu.

image001

Czego możemy na pewno spodziewać się po nowym modelu? Na pewno nauszników, które zadbają o odpowiednie ciśnienie, pozwalające optymalnie wpłynąć na komfort odsłuchu. Standardowo znajdziemy również system BAM, który znamy z takich modeli, jak Sonorous X czy Sonorous VII, a więc z najwyższej półki cenowej.

Nauszniki, system BAM, jak i sam głośnik zostały zamknięte w wysokiej klasy obudowie, która składa się w 30% ze szkła. Taki zabieg ma pozytywnie wpłynąć na tłumienie efektu rezonansu, dzięki czemu uzyskamy lepszej jakości, a co ważniejsze czystszy dźwięk.

SO II_main small

Warto napisać, że przewód będzie odpinany, dodatkowo mamy tutaj standardową ochronę przed jego samoczynnym wypinaniem, znaną z innych modeli słuchawek tej marki. Całość utrzymana w nowoczesnym wyglądzie charakterystycznym dla marki Final Audio Design, więc fani mogą odetchnąć z ulgą.

Nie posiadamy jeszcze większej ilości informacji, ale jak tylko dowiemy się, jaka jest ich cena i datę, od kiedy rozpocznie się sprzedaż w Polsce. Napiszemy o tym niezwłocznie.

Garść informacji technicznych:
Impedancja: 16 Ω
Czułość: 105 dB/mW
Waga: 410 g