Zaznacz stronę

Sony Xperia Neo V to bardzo funkcjonalny model smartfona, dedykowany nie wszystkim tym, którzy cenią klasę i praktyczne rozwiązania, ale przede wszystkim tym, którzy poszukują telefonu biznesowego i rozrywkowego jednocześnie.

Sony Ericsson Xperia NEO V

Sony Xperia Neo V o czym każdy jest w stanie dość szybko się przekonać, to telefon idealny do wszystkiego, zarówno do biura, jak i również jako egzemplarz osobisty umożliwiający kontakt z najbliższymi poprzez prowadzenie wygodnych i wyraźnych zarazem rozmów video. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: indygo, bieli i szarości.Prawdziwa dawka rozrywki w tym małym urządzeniu na pewno zachwyci każdego, kto docenia rozwijające funkcje. Jedną z nich jest możliwość nagrywania filmów w jakości HD.

Sercem tego telefonu jest oczywiście popularny system Android 2.3 Gingerbread. Nikogo nie powinno dziwić, że jest on bardzo wydajny dzięki procesorowi Qualcomm Snapdragon o zegarze aż 1 GHz. Podobnie jak w Xperia Go tutaj również znajdziemy dobrej jakości aparat cyfrowy o rozdzielczości pięć megapikseli z możliwością ustawienia automatycznej ostrości. W tym modelu jednak zdecydowanie przeważa również możliwość powiększa obrazu aż szesnastokrotnie.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RyR2Ir9tJls[/youtube]

Jednak jest zdecydowanie lepszy od wspomnianego modelu ze względu na nieco dłuższy czas prowadzenia rozmów telefonicznych. Dla miłośników muzyki również znajdzie się interesująca alternatywa, jaką jest rozpoznawanie utworów muzycznych za pośrednictwem aplikacji TrackID. Ciekawostką jest również to, że ten telefon posiada gry 3D, które umożliwiają rozrywkę z wykorzystaniem sterowania ruchem.

To rozwiązanie jest bardzo nowoczesne i na pewno spotka się z uznaniem wśród wielu fanów takiego sposobu spędzania czasu wolnego. Wyświetlacz w tym smartfonie również zasługuje na uwagę, tutaj także znajdziemy technologię Mobile BRAVIA Engine tak jak w Xperia Go. Ze wspólnych cech z nim ma również wysoką odporność na zarysowania, co jest bardzo praktycznym i korzystnym rozwiązaniem dla użytkownika.