Zaznacz stronę

Typowe komputery przenośne wiodą ostatnio ciężki żywot. Prócz coraz bardziej popularnych tabletów oraz smartfonów pojawiły się komputery hybrydy, będące często połączeniem tabletu i laptopa.

VAIO Tap 11

Jednym z takich urządzeń jest VAIO® Tap 11. Jest to jeden z najbardziej cienkich tabletów na świecie z bezprzewodową klawiaturę, która wyposażona została w złącze magnezowe i cyfrowy rysik. Tablet ten działa pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8 i posiada 11. calowy ekran działający w rozdzielczości 1920×1080 (Full HD).

Sony VAIO Tap 11

Wewnątrz tabletu znajdziemy Procesor intel, 4 GB pamięci RAM oraz dysk twardy typu SSD o maksymalnej pojemności 512 GB. Jeżeli chodzi o grafikę to znajdziemy tutaj kartę graficzną Intel HD Graphic 4200. Warto zwrócić uwagę, że waga urządzenia wynosi zaledwie około 0.78 kilograma. Trzeba przyznać, że jest to nic innego jak niewielki netbook z bardzo ostrym obrazem oraz dotykowym ekranem. Sony VAIO® Tap 11 dostępne będzie w sprzedaży w kolorze czarnym i białym już od jesieni 2013 roku.