VAIO® w odcieniach czerwieni

Firma Sony postanowiła wydać swoje wybrane produkty mobilne w dość niecodziennym odcieniu czerwieni. Jak to wygląda? Zapraszamy do zdjęć.

Firma Sony postanowiła wydać swoje produkty w dość agresywnym kolorze czerwonym. Innymi słowy przed wami limitowana seria – red edition charakteryzująca się czerwonym kolorem obudowy.

13Summer_VAIO_Duo_13_front-and-back_R

Serię VAIO® red edition cechuje identyczny kolor odcienia na każdym z urządzeń, aby uzyskać taki efekt inżynierowie przebadali wiele kombinacji barwników i technik lakierowania najróżniejszych podłoży w tym włókna węglowego i aluminium.

13Summer_VAIO_Pro_11_touch_front-right_startscreen_R

W serii red edition znajdziemy takie produkty jak: VAIO® Duo 13, VAIO® Pro 11/13 i VAIO® Fit 14/15. Modele dostępne są z procesorami marki Intel (i3, i5 oraz i7) wraz z dyskami SSD o pojemności do 512 GB.

13Summer_VAIO_Pro_13_back01_R

Wszystkie modele zostały wyposażone w dotykowe ekrany oraz system operacyjny Windows 8. Jeżeli chcesz zostać posiadaczem któregoś z wyżej zaprezentowanych modeli zakupy możesz zrobić za pomocą oficjalnego sklepu internetowego Sony lub udając się na wycieczkę do stolicy.

Autor: Karol

Recenzował sprzęt dla dziesiątek portali. Napisał setki przeglądów. Przedstawia, omawia i opisuje sprzęt multimedialny dla negatywHD.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *